Translate

czwartek, 4 lipca 2013

Butelka dla miłośnika koni

Z okazji imienin zrobiłam dla S. butelkę z wizerunkiem koni. Wino w niej - jak się później okazało - było podłe, ale butelka mi się podoba. Serwetka, użyta do jej wykonania, jest wyjątkowo "udana".

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za odwiedziny u mnie. Bardzo ładne Twoje prace, a z żeglowaniem po Mazurach to się nie dziwię, że lubisz. Ja nie żegluję, jedynie kajak, ale na Mazury to w każdej wolnej chwili lecę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowa na temat moich prac:)))) No i cieszę się, że lubisz Mazury (też pływałam kiedyś kajakiem - Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Krutynia), ale to dawne czasy:))))
   Co do mojego żeglowania - to nie tylko jeziora, ale i morza, i oceany:))))

   Usuń
 2. Nie wiem czy wiesz, bo może tak specjalnie masz ustawione, to przepraszam,ale przy każdym komentarzu trza wpisywać te głupie wykrzywione literki, taka zapora przed robotami. Strasznie upierdliwe dla komentującego. Można to w ustawieniach wyłączyć, ja na początku też nie wiedziałam, aż mnie ktoś oświecił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba udało mi się usunąć:)

   Usuń
  2. No tak ja po odcinku Krutyni, Babięcka Struga, jeziora Zyzdrój, Białe, Gant, to moje okolice. Po morzach niestety nie miałam okazji i pewno już nie będę miała:)

   Zaraz zobaczę czy się usunęła zapora antyspamowa...

   Usuń
  3. Zapora tak, ale komentarza nie widać od razu, musisz go zatwierdzić dopiero będzie widoczny. Ale może tak ma być:))) Jak i tego nie chcesz też można wyłączyć:)) Pozdrawiam z Mazur właśnie.

   Usuń
  4. Za pozdrowienia z Mazur bardzo dziękuję:).Szkoda, że mnie tam nie ma, ale był taki czas, że przez ponad 20 lat co roku pokonywałam trasę szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich od Rucianego-Nidy do Węgorzewa:)

   Usuń
 3. Ustawiłam moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni. Jeżeli jest jeszcze coś do poprawienia, zmiany w ustawieniach to, proszę, napisz - będę zmieniać.
  Co do tego pływania po morzach, to nigdy nic nie wiadomo... Np. taki Joshua Slocum w swoją podróż dookoła świata wyruszył mając 51 lat:) I jako pierwszemu udało mu się to zrobić samotnie:)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że do mnie zaglądasz i że tracisz swój cenny czas, aby zostawić po sobie ślad.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...