Translate

czwartek, 19 grudnia 2013

"Zaczaruj święta kwiatami"...

... - pod takim tytułem odbył się w Elizówce koło Lublina pokaz florystyczny, na którym była obecna A., moja dobra znajoma. Dzięki jej uprzejmości mogę zaprezentować fotografie, przedstawiające kilka kompozycji wykonanych podczas pokazu przez Tomasza Maxa Kuczyńskiego. Może kogoś zainspirują do wystroju swojego domu? Mnie najbardziej urzekły róże na pierwszej fotografii.

6 komentarzy:

 1. Śliczne i bardzo pomysłowe prace. Mi tradycyjnie, spodobała się choinka w czerwonej doniczce i wieńce;) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne prace, tradycyjne kształty, ale materiały do nich użyte są coraz to bardziej wymyślne. Ponoć papier, z którego zrobiono wieńce, jest rewelacyjny:)

   Usuń
 2. Jakie to wszystko śliczne zawsze kupuję na święat kwiaty ale nie robię stroików nie że nie umiem z braku czasu - życzę ci zdrowych spokojnych świąt pogody ducha i wszystkiego co sibie zamarzysz dla ciebie i twej rodziny buziaki ślę jako opłatek Marii z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne dekoracje, urzekły mnie zwłaszcza wianki.
  A przy okazji - zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych i spełnienia marzeń w nadchodzącym nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do wianków - to też mam ochotę na zrobienie czegoś z juty:) Pięknie dziękuję za życzenia:)

   Usuń

Miło mi, że do mnie zaglądasz i że tracisz swój cenny czas, aby zostawić po sobie ślad.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...